Ai-ki nie można wyczerpać słowem pisanym czy mówionym. Nie bawiąc się w próżne rozmowy, zrozum poprzez praktykę."

O'sensei Morihei Ueshiba

 

Aikido jest odpowiednie dla KAŻDEGO - nieważne, czy masz lat 12 czy 60, jesteś kobietą czy mężczyzną, zawsze możesz rozpocząć treningi - bez względu na wiek czy płeć.

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży oraz osób dorosłych. 

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z aikido, ale masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy odpowiedzi oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jeśli jesteś już zdecydowany, że chcesz rozpocząć treningi, ale wahasz się nad wyborem właściwej szkoły - serdecznie zapraszamy na zajęcia. Pierwszy trening w naszym klubie jest bezpłatny. Przyjdź, potrenuj, sprawdź nas i zdecyduj!

 

Terminy zajęć:

Treningi na chwilę obecną nie odbywają się.

 

  *
  -   -   -
 MŁODZIEŻ I DOROŚLI    

 

 

 

Opłata miesięczna:

raz w tygodniu - 120,00 PLN

dwa razy w tygodniu - 160,00 PLN

 

Opłata za uczestnictwo w pojedynczym treningu wynosi 35 PLN. 

 

Zniżka rodzinna: od łącznej sumy zryczałtowanych składek miesięcznych przysługuje 10% rabatu (dla dwóch i więcej osób z rodziny).

 

Opłaty należy wnosić do 10. każdego miesiąca.

 

Aby rozpocząć treningi, wystarczy przyjść do naszego dojo, czyli sali ćwiczeń.

 

Na pierwszy trening należy przynieść t-shirt, spodnie dresowe (koniecznie długie nogawki - chronią przed otarciami kolan) oraz klapki, potrzebne do przejścia z szatni na salę ćwiczeń. Na macie ćwiczymy boso. Jeśli ktoś posiada Gi (tradycyjny strój, zwykle biały, noszony podczas ćwiczeń japońskich sztuk walki - kimono), od pierwszych zajęć może w nim ćwiczyć.

 

Na treningach ćwiczymy również z bronią: bokkenem (drewniany miecz), jo (drewniany kij o przekroju koła o długości 127 cm) i tanto (drewniany nóż).